00:00:00

10.5 km

00:00 p/km (0.00 km/h)

Tihanyi Szépbalaton futóverseny.

21 km-re neveztem, de a cél előtt néhány száz méterrel az első kör végén, egy futótársunk rosszul lett, és elájult. Rajtam kívül 1 ember állt megazok közül, akik az esetet látták! Próbáltunk "életet lehelni" belé, de nem sikerült. Közben a mellettünk elhaladók értesítették a szervezőket, orvos nem volt. Egy arra "tévedt" autóba raktuk a fiatal embert, az vitte be a célba, ahol kis idő múlva megjelent egy mentő!

Szörnyű látvány volt, megviselt lelkileg, nem is indultam neki a második körnek.

Viszont 11 éves Zsolti kisbarátom első versenyén, szépen jött velem, illetve "próbáltam vele" tartani az iramot az első körben:), 54:58 perccel érkezett célba úgy, hogy 1-2 percet ő is maradt az esetnél, én küldtem el, hogy fejezze be a versenyt, illetve szóljon a rendezőknek!

Szépbalaton futás, rossz emlékekkel, pedig ebből egy nagyon jó és eredményes verseny lehetett volna..

00:00:00 10.5 00:00 0.00 0 0 0 0