2012.09.15 Szombat, 09:10:00

00:09:28

2.8 km

03:23 p/km (17.75 km/h)

Közös céges sportnap a társszervekkel. Szinte tökéletes futóídő. Imádom. Ezen a versenyen ez volt az ötödik szereplésem. Eddig 9:48 volt a legjobbam 2009-ből, akkor nyertem. Ma azzal a céllal vágtam neki, hogy minimum 9:30 alatt kell futnom, de jó lenne 9:20-at, mert az már 3:20-as tempó! Az alapcél megvan, úgyhogy elégedett vagyok. A verseny négyesélyes volt, a három vetélytársam közül még soha egyiküket sem vertem meg ezen a versenyen (2009-ben nem voltak itt), úgyhogy volt törlesztenivalóm is, de főleg az időeredmény érdekelt. 350 méteres pályán kellett 8 kört futni. Az elején elindultam a saját tempómban, amit a többiek nem követtek le, így egyedül futottam elöl kb 25 méteres előnnyel. Maxot mentem végig és figyeltem, hogy közelednek e. Az ötödik kör végén kezdtem fáradni, de megmaradt az előny a következő két körben is. Az utolsóban meg jött a hajrá, maradt még egy kis erő, ezért akkor már nem veszthettem el. Így sikerült nyerni és célidőn belül futni. Csapatunk nagyon jól szerepelt, 1. 2. és 4. hellyel a csapatversenyt is nyertük. Éljen-éljen!

00:09:28 2.8 03:23 17.75 0 0 0 0