Már 53 655 860 km-t sportoltatok

Wesley Korir és Sharon Cherop nyerte a Boston Marathont

pen | 2012-04-17 | Nincs hozzászólás!

A kenyai Wesley Korir a nagy melegben rendezett Boston Marathonon 2:12.40-es idővel győzött. A nők versenyében szintén kenyai első helynek tapsolhattak a szurkolók, Sharon Cherop ideje 2:31:50 volt. A nagy meleg miatt mintegy 4300 amatőr futó nem állt rajthoz.

Nagy meleg várható a mai Boston Marathonon

pen | 2012-04-16 | Nincs hozzászólás!

Magyar idő szerint ma délután fél négykor rajtol el az idei Boston Marathon mezőnye. A szervezők a várható nagy melegre való tekintettel felajánlották az idei nevezések jövőre tolását a kevésbé tapasztalt futóknak. A versenyt ingyen lehet majd nézni az interneten.