07:31 p/km (7.98 km/h)

162
0
190

I. Terep Ötvenes 1 hét torokgyulladás után mérsékelt várakozással néztem a nagy nap elé. 3-kor úgy megnyugodtam, hogy csak 4 előtt ébredtem. Mivel sikerült ütemesen embert faragnom magamból, így 5-kor sikerült elindulni. A versenyközpontban az illusztris társaság csak gyűlt-gyűlt. A rajtnál az órám nem detektált pulzust, a GPS nem vette a műholdjelet, de néhány száz méter után mindkettő megtalálta a helyét. Hagytam magam intuitíve menni a tempót, fegyelmezetten frissítettem, a terülj-terülj asztalkák remek kínálatából frissítve. Tudtam, hogy 2 kemény szakasz lesz: Piliscsévről Dobogókőre, valamint Dömösről Prédikálószékre. Minkettő elején bekóláztam a hozott anyagból, valamint a fakereszt előtt még a maradékot. Innentől sikerült a maradék 7 kilit meghajrázni csak folyadékfrissítéssel és az utolsó Alt-ot is magammal húzva becsúszni a 6:30-as időbe. Nagyon boldog voltam, vagyok, az 50-es táv éppen elég volt. A célasztal és a zöldségleves is nagyon jólesett. A torkom futás közben rendesen viselkedett, de a végére olyan volt, mintha egy bajnokit végigüvöltöttem volna. Köszi a rendezőknek a remek szervezést/ellátást, a futóknak a remek hangulatot, Pennek és Sepinek a biztatást és fotózást !

06:29:36 51.8 07:31 7.98 1854 0 190 162