Szálka triatlon.
Féltávú váltóban indultunk Blue-val éa Orbea Orca Tibivel, így hárman képviseltük az EO-t.
Rám az úszás várt a Szálkai-tóban, amely egy kicsit iszapos, tele kagylós volt, kábé mint az Orfűi-tó.
A rajt előtt a vízbe egy kicsit dideregtem, de ez rögtön elmúlt a rajt után.
Vízbőlindulós rajt volt, lökdösődés nélkül, így a rajt után hamar ráálltam a tempóra és végig tudtam úszni, egyenletesen. A fordító bója után kicsit beleerősítettem és a megnyúlt mezőnyben szépen jöttem előre és elég jó helyen jöttem ki a vízből! ( a lépcsőnél:-)).
A végére elfáradtam és kifelejövet elvétettem az irányt és simán beszaladtam a nádasba! De végül megtaláltam a helyes irányt és Tibi leváltott.
Az időt Blue mérte és tuti, hogy elmérte, mert gyorsabbnak éreztem a tempót, de az is lehet, hogy elmérték a távot és az volt hosszabb! :-)
Mindegy így is sikerült a váltók között az első helyen váltani.
Innentöl kezdve szurkolás, csapat frissítés és sűrű folyadékpótlás volt a napi program. Jó buli volt és jó meleg!
Délután még felálltunk a dobogó legfelső fokára majd utánna a kötelező protokoll, interjuk, dedikálás, autogramm....stb  stb :-)
Köszönöm a csapatnak a tisztes helytállást és Tibinek a szervezést!

00:32:00 1.9 16:51 3.56 0 0 0