Már 53 847 135 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba győzött

pen | 2011-10-24 | 1 hozzászólás

A Budakeszi-Budapest közötti ötödik napi szakaszon Bogár János faragott a hátrányából, de ledolgozni nem tudta azt, így 11 perces előnnyel Németh Csaba lett a Bécs-Pozsony-Budapest győztese.

Bécs-Pozsony-Budapest: A második nap után Bogár János az élen

pen | 2011-10-21 | Nincs hozzászólás!

A második napon összesen hét egyéni versenyző ért célba szintidőn belül a Pozsony és Győr közötti 84 kilométeres távon. Elsőként a német Stephan Gunzelmann ért célba, de ő az első napi távot nem teljesítette, így az ő eredménye nem számít az összetett egyéni versenyben. A német futó mögött 6:38:46-os idővel ért célba Bogár János, mögötte Németh Csaba futott be (06:56:25), őt követte a célban Rudolf Tamás (07:27:26).

Bécs-Pozsony-Budapest Ultramaraton: Németh Csaba az élen

pen | 2011-10-20 | 6 hozzászólás

Az első, szerdai nap után Németh Csaba áll az élen Bécs-Pozsony-Budapest ultramarathonon. A váltók versenyében a DOVER vezet.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás