Már 53 655 445 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Maratonúszó medencés bajnokság - Risztov Éva sikere ötezren

Bozót | 2013-01-14 | 6 hozzászólás

A londoni játékokon 10 kilométeren olimpiai bajnok Risztov Éva diadalmaskodott ötezer méteren vasárnap az első maratonúszó medencés országos bajnokságon Debrecenben, ahol a felnőttek számára még háromezer méteren rendeztek versenyeket.

Vanek Magit és Pocsai Balázs nyerte az olimpia távú ob-t

pen | 2012-06-11 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Pocsai Balázs, a nőknél pedig Vanek Margit nyerte a triatlonosok olimpiai távú országos bajnokságát, a Triatlon Tour 2. állomását Balatonfüreden.

Triatlon: Csomor és Pocsai győzelme az Olimpiai távú OB-n

pen | 2011-06-15 | Nincs hozzászólás!

Az amatőr versenyzőknek köszönhetően részvételi csúcsot hozott az Olimpiai távú futam Balatonfüreden. A családi és a VIP váltókkal kezdődött a program, majd a nagy érdeklődéssel várt Elit OB-val folytatódott.

Triatlon Tour: Pocsai és Fuchs nyerte az első fordulót

pen | 2011-05-23 | Nincs hozzászólás!

A debreceni Pocsai Balázs sikerével ért véget a május 22-én, vasárnap Tiszaújvárosban rendezett PELLET Sprint Ranglista Verseny, egyben a Triatlon Tour (TT) első fordulója. A nők versenyén Fuchs Renáta diadalmaskodott a junior elit kategóriás Dudás Esztert és Tóth Zsófiát megelőzve.

Triatlon: Szabó Zita ötödik lett Alanyában

pen | 2009-10-27 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén a törökországi Alanyában került megrendezésre a Prémium Európa Kupa, ahol négy magyar versenyző is rajthoz állt. Szabó Zita ötödik lett az elit nők között. Kovács Zsófi a 15., Pocsai Balázs a 22., Fecskovics Attila pedig a 33. helyen végzett. A versenyen összesen 72 férfi és 32 női versenyző ért célba.

Triatlon: Pocsai és Tóth sikere a sprint ob-n

pen | 2008-08-10 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Pocsai Balázs, míg a nőknél Tóth Zsófia nyerte a triatlon tour-sorozat keretében Fadd-Domborin rendezett, 750 méter úszásból, 20 km kerékpározásból és 5 km futásból álló sprint országos bajnokságot.

Duatlon: Pocsai és Szalay nyert Kaszón a sprint ob-n

pen | 2008-05-04 | Nincs hozzászólás!

Pocsai Balázs és Szalay Szandra sikerét hozta az 5 km futásból, 20 km kerékpározásból, végül újabb 2,5 km futásból álló, Kaszón rendezett sprinttávú duatlon országos bajnokság.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás