Már 53 656 545 km-t sportoltatok

Hegyikerékpár: Erdélyi Eszter 25. az olimpiai szám Európa-bajnokságán

pen | 2010-07-12 | Nincs hozzászólás!

Az izraeli Haifa-ban rendezett hegyikerékpáros olimpiai krossz Európa-bajnokságon pénteken a felnőttek álltak rajthoz. A magyarok a női mezőnyben voltak érdekeltek, Erdélyi Eszter (X2S Kona Team) végül a 25. helyen zárt.

Hegyikerékpár: Erdélyi Eszter Dél-Afrikában harmadik lett

pen | 2010-04-13 | Nincs hozzászólás!

Az elmúlt hétvégén a magyar olimpiai krossz válogatott keret tagjaként Erdélyi Eszter, rangos hegyikerékpár-versenyen állt rajthoz Dél-Afrikában. A Nemzetközi Kerékpáros-szövetség (UCI) versenynaptárában szereplő C2-es viadalon az X2S Kona Team magyar versenyzőnője harmadik helyen ért célba, 15 világranglista-pontot gyűjtve sikerével.

Elindult az XTERRA szezon – Erdélyi Eszter ismét a dobogón

pen | 2010-02-04 | Nincs hozzászólás!

Erdélyi Eszter, XTERRA Európa-bajnokunk és többszörös világkupa győztesünk a sérülése utáni hosszabb pihenő után ismét teljes erővel készül a nyári nagy nemzetközi versenyekre. Jelenlegi lakóhelyén Dél-Afrikában eddig is több versenyen győzött, most azonban már pontszerző bajnoki futamon győzött.

Tereptriatlon: Erdélyi Eszter győzött a dél-afrikai MTB maraton bajnokságon

pen | 2009-11-13 | Nincs hozzászólás!

A magyar sportoló (TEAM JEEP) bebizonyította, hogy a különösen nehéz körülmények között megrendezett versenyen is képes önmagát felülmúlni, hiszen a 75 km-es verseny még egy XTERRA Európa-bajnoknak is meglepetésekkel szolgált.

Kerékpár: Melts András nyerte a Balaton Maratont

pen | 2009-06-29 | Nincs hozzászólás!

Melts Andrást nyerte a hegyikerékpáros Balaton Maratont. A Balaton Bike Fest leghosszabb versenyszámában 341 bringás állt rajthoz, akik három távon, 106, 60 és 30 kilométeren mérték össze tudásukat. A nőknél Erdélyi Eszter volt a legjobb.

Tereptriatlon: Erdélyi Eszter minden számban a legjobb volt

sepi | 2008-04-22 | Nincs hozzászólás!

A dél-afrikai XTERRA világkupa futamon Erdélyi Eszter (X2S TEAM - YASEC) a JEEP TEAM színeiben magabiztos győzelmet aratott. Ráadásul úgy, hogy mindhárom számban a legjobb időt teljesítette - első nőként lépett a partra, leelőzte a nemzeti MTB bajnokot, aki váltóban indult majd szokásához híven fantasztikus futással több perc előnnyel ért célba.

Triatlon: Romokban a női mezőny az XTERRA afrikai bajnokságon

pen | 2008-02-14 | Nincs hozzászólás!

Az XTERRA extrém tereptriatlon afrikai bajnoki futamán a verseny nagy esélyesei mind balesetet szenvedtek - köztük Erdélyi Eszter hazánk Európa-bajnoka is. A balesetek a női élmezőnyt érintették, mindegyik esélyes kiesett a versenyből, teljesen nyiltá téve a végső győzelem kérdéset.

Hegyikerékpár: Erdélyi Eszter sikere Afrikában

pen | 2008-01-27 | Nincs hozzászólás!

A dél-afrikai MTB bajnoki sorozat vasárnapi állomásán a felnőtt női mezőnyben Erdélyi Eszter szakította át elsőként a női mezőnyben a célszalagot. A verseny érdekes elegye volt a maratonnak és a olimpiai crossnak, de Eszter számára ez pont az XTERRA pályák definiciója.