Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 54 128 845 km-t sportoltatok

Péter Attila 50 éves lesz 2011-ben

Létrehozta: Scheffer István  |  2010-11-22 18:01:34-kor

Szeretnénk ha sokan csatlakoznátok ahhoz a kezdeményezéshez , amely Attila szülinapjával kapcsolatos , és mi is "adhatnánk" valamit  a 20 éve a futókért , és a futókkal együtt  dolgozó , lelkesítő Attilának. Természetesen nem anyagiakra gondoltunk. Hanem egy jó futásra , vagy megemlékezésre .

Várjuk az ötleteket mindenkitől.

doboseva 2011-02-10 06:59:56 | 138
doboseva képe

Jók a képek! Köszi! A mikrofonról nem készített valaki képet, Azt nem találtam. 

Most akkor végül is összejött a pénz, vagy dobjunk még a közösbe? 



Előzmény: Mira (137)  
Mira 2011-02-09 10:07:25 | 137
Mira képe

Sziasztok Kedves Futótársak!

 

Feltöltöttem a képeket, amelyeket a két napon készítettem.

Lehet böngészni, szerintem, van egy-két nagyon jó kis kép közötte! :-)))

 

https://picasaweb.google.com/108944172863709100446/KAPOSVARDOMBJAI?authkey=Gv1sRgCMWh0Pe4s8GchwE#

 

 

 
Pocokharcsa 2011-02-08 15:24:59 | 136
Pocokharcsa képe

Most akkor hogy állunk pénzügyileg. Mert nem szeretnék tartozni. Dildi légy szíves ha fen maradt még egy kis tartozásom akkor a BÖSZMÉ-ig várjál vele. Bozót féle polónak is nagyon örülnék, ha ez jönne össze. A méret még mindig M-es. Köszönjük Bozót.

 
Mira 2011-02-08 09:10:01 | 135
Mira képe

...én is szeretnék hozzájárulni, utalom ma a pénzt. :-))



Előzmény: Scheffer István (134)  
Scheffer István 2011-02-08 07:43:11 | 134
Scheffer István képe

Húha . Köszi mindenkinek . Pláne a GÉPHÁZNAK. Azt tényleg elfelejtettem feírni , aki ott fizetett ( Pocokharcsa , és Márti ) Egyrészt a Dildinek adták , másrészt BULI  volt . És a kigyüjtésnél a bankszámlára hagyatkoztam . Bocsi .

Bozótnak köszi az ötletet a pólóra , ha  a többiek elfogadják , legyen .

 
mellon 2011-02-07 22:52:48 | 133
mellon képe

Sziasztok! Csatlakozom ahhoz az 5lethez hogy a "fizetősök" dobják össze Dildiéknek a hiányzó pénzt. Úgyhogy ma délelőtt már át is utaltam az 5 fős STEVE család hozzájárulását. Még egyszer köszönjük a szervezést.

 
Bozót 2011-02-07 20:46:05 | 132
Bozót képe

Klassz buli lehetett, az ezressel beszállok én is! 

 

A pólóval kapcsolatban, szerintem ilyen kis darabszámban az a legegyszerűbb megoldás, ha valaki megfesti a feliratokat. Ha gondoljátok, én szívesen megcsinálom, ha nem kell túl sok és az én egyszerű technikám megfelel.

 
pen 2011-02-07 19:46:18 | 131
pen képe

A Gépház is beszáll a költségekbe 2000 forinttal, holnap utaljuk a megadott bankszámlaszámra.

 
dildi 2011-02-07 18:40:58 | 130
dildi képe

A pénzzel kapcsolatban!!! Adott még Pocokharcsa és Márti (eremem) is 1000-1000 forintot!! Nincs elfelejtve, Ők nekem adták személyesen a buliba!! Tehát a 22.650,-Ft-ba jött eddig 12.000,-Ft Vigyor



Előzmény: Scheffer István (125)  
Pocokharcsa 2011-02-07 18:37:40 | 129
Pocokharcsa képe

Lehet, hogy egy örült ötlettel állok elő. De ha senki más nem szállbe a költségekbe, akkor szerintem fel kellene osztani a fizetők között. Mert szerintem az a normális, ha egy ilyen ötletek merülnek fel, akkor úgy az igazságos, ha a költségeket egyformán osztjuk el. Mi a vélemény? Egyébként, ha jól emlékszem Pisti kihagytál valakit a fizetésből. Nem tudom, hogy engem bele vettél-e, de Eremem is a helyszínen adta oda a pénzt.

 
Mira 2011-02-07 17:04:33 | 128
Mira képe

Feltöltöttem a tortás képet az albumomba.... :-)))

 
Mira 2011-02-07 12:26:50 | 127
Mira képe

Sziasztok!

 

Tényleg fantasztikus volt! :-)) Készítettem Attiról egy képet a tortával a kezében, hát olyan, mint egy 5 éves gyerek. Megpróbálom a képet feltölteni a nap folyamán. Tényleg majdnem sírva fakadt. :-)))

A pénz miatt szólok pár embernek még.

A könyvvel kapcsoltaban: hoztam, de egyetlen egy bejegyzés készült, valahogy senki sem ért rá. Ha tényleg akartok bele írni, akkor megadom a számom, hívjatok fel, és egyeztetünk egy találkozót, ahol bele lehet írni.

... viszont a zsepit nagyon sokan aláírták!

Számom:06-70-2487633.

 

Mira

 

 

 
Eperszem 2011-02-07 11:27:58 | 126
Eperszem képe

Örülök, hogy minden szuperül sikerült! Sajnálom hogy nem láttam Attila arcát, de a lényeg hogy sikerült neki örömet okozni! Ügyesek voltatok nagyon! Sajnálom az anyagi részt én tartottam tőle hogy nehogy ez legyen, és meg is vagyok lepve hogy végül ilyen kevesen maradtunk. :(



Előzmény: Scheffer István (125)  
Scheffer István 2011-02-07 11:04:13 | 125
Scheffer István képe

Köszönjük mindenkinek , aki ott volt , és az Edzés- online csapatát erősítette .Sajnos egy kissebb mag jött csak el , aki fizetett is 1000 Ft-t, de így is nagyon jól sikerült az átadás .Átadtuk a tortát , mely igen tetszett az Attilának , és amikor meglátta , hogy a cipő márkája ADIDAS, hát azt látni kellett volna.... Át adtuk a mikrofont is , amitől szerintem az elérzékenyülés hatérára került .Mindenkinek személy szerint köszönte meg  az ajándékokat . A Mira mondott egy kis köszöntőt az Edzés -online csapat nevében.

Azért adtuk át a mikrofont is most , (Az volt ráírva: Péter  Attila 50 éves, A futás magyar hangja , Edzés -Online csapata )  mert a fizetők jelen voltak , és ez volt a kérésük. Természetesen Eperszemtől elnézést , és utólagos engedélyt kérün, mivel Ő volt az egyetlen aki fizetett , de nem volt ott .

Egy kis matek , hát ha valaki még úgy gondolja , hogy csatlakozik a fizetőkhöz.

Mikrofon : 4000 Ft  ,  Torta : 18 000 Ft , papírtálca és szalvéta ( hogy tudjuk osztani) 650 Ft

Befolyt pénz ( akik fizettek) Eperszem :       1000 Ft

                                        Dildi :               1000 Ft  + az Ő pénztárcáját nyomja a torta árának jó nagy része

                                        Scheffer I :        1000 Ft

                                        Dobos Éva :       1000 Ft

                                        Séra Erzsi+ 5 fő: 6000 Ft            

                                                                _______

                                    Összesen befolyt:  10 000Ft

Aki szeretne csatlakozni , az itt a fórumon ( előrébb ) megtalálja a számlaszámot .

Póló :  Ha ilyen kevés az érdeklődő , akkor a BÖSZME-re nem tudjuk vállalni a nyomást , mert egy darab nyomása nem jönne ki az 1000-ből. Szerintünk minimum 20-30 pólót kéne nyomatni . Szerintem mi nem vállaljuk be még egyszer , hogy rajtunk marad  a póló ( költség )

 
doboseva 2011-02-07 06:55:26 | 124
doboseva képe

Sziasztok! Na ki hogy érezte magát hétvégén? Szerintem minden nagyon jó volt! Úgy láttam Attila nagyon örül az ajándékoknak, teljesen meg volt hatódva. Mira, a beszéd is jó volt! Én nagyon örülök, hogy ott lehettem. És annak is örülök, hogy megismerhettelek titeket, még ha csak futólag is. További sok jó futást mindenkinek!!!

 
doboseva 2011-02-04 19:26:25 | 123
doboseva képe

Minden szuper lesz! Holnap találkozunk!

 
dildi 2011-02-04 18:03:28 | 122
dildi képe

Szerintem holnap személyesen mindent megtudunk beszélni, úgy sokkal jobb lesz!

Míra! Én biztos vagyok benne, hogy a beszédet Te sitty-sutty összehozod és mindenkinek jó lesz, ha Te mondod!!! A könyvbe én is szeretnék holnap beleírni :))) A tortát visszük, aki beszeretne szállni az árába, az keressen minket (Istvánt és dildit). A torta átadásánál pedig a DJ lejátszhatná DJ Bobo hepibörzdéjtújúját :))) http://www.youtube.com/watch?v=ZkZX9HZos9w Elviszem pendrive-n, hátha nincs meg neki.

 
Scheffer István 2011-02-04 13:53:56 | 121
Scheffer István képe

O.K.

 
Mira 2011-02-04 12:56:46 | 120
Mira képe

Húha!!!!  Pólóméret nekem S, mankót nem tudok hozni, vagy csak úgy, hogy elveszem olyantól, aki anélkül tényleg nem tud közlekedni...

A tompola időpontját meg tudom érdeklődni tőle, és előtte kéne az akciózni. Beszélek a DJ-vel, hogy menjen valami köszöntő szám. Ha tényleg szeretnétek mondok valamit a mikrofonba, bár azt még ki kell találnom, milyen ürüggyel ragadjam magamhoz....:-)) De mégis nőből vagyok, kitalálok valamit.

Aktivisták: akkor rajt előtt menjen az infó, hogy 50-től van a visszaszámlálás!!!! :-)))))

 

A számod megvan, mentettem!

Találkozunk holnap!!!!



Előzmény: Scheffer István (119)  
Scheffer István 2011-02-03 21:24:59 | 119
Scheffer István képe

Szóval . Csak úgy kattog az agyatok.

 A Dildi 50-ese jó, csak elkésett , mert a Pen átküldte az anyagot .MAx rárajzoljuk .AVisszaszámlálás is tuti , de akkor ott sok embernek kell szolni , hogy hatésos legyen . Aztán a beszédet is megtarthatod , előtte úgy is talizunk , és ha van mit egyeztetünk . Míra meg van a számom ???? Torta átadás a tombola előtt . Ezt figyelni kell, mikor akarja az Attila .

VAn még valami . Szóval a mikrofon kész . Elvigyem megnézni , vagy ráér . A póló színe akkor fehér ?? mivel a pen fehér alapon feketét mutatot  , és szerintem tuti . Megkaptam a nyomdai anyagot , az edzésonline-s is meg van .

Tényleg már csak a méret , és a db kell.

Ki tudna hozni a Dildinek és nekem egy -egy mankót , kampósbotot , vagy ehhez hasonlót? mivel farsang , és mi még " rokkantak " vagyunk , és csak avval tudunk futni , de nekünk nincs .Köszi .

 
Mira 2011-02-03 11:13:33 | 118
Mira képe

Ha kell, szívesen mondok pár szép mondatot, de ne várjatok egy órás értekezletet, bár az is menne! :-)))



Előzmény: doboseva (117)  
doboseva 2011-02-03 07:22:55 | 117
doboseva képe

De jó ötleteid vannak!!! :-) Jó a visszaszámlálás! keresek valami jó idézetet. Mikor tudom beleírni? Én már szombat délütán Kaposváron leszek!. Kéne gy kis beszéd, de ki vállalja? Szerintem Te nagyon alkalmas vagy rá!!!!:-) Én már nagyon várom!!!!



Előzmény: Mira (116)  
Mira 2011-02-02 14:41:25 | 116
Mira képe

Sziasztok!

Visszaszámlálás van!!!

Lesz egy kis zsebkendői, amire ráírom a veseny nevét, és azt is alá lehet írni, hogy tudja utólag, ki volt jelen, és abba bele tudja könnyezni az örömkönnyeit.

Az emlékkönybe pedig várjuk a szép idézeteket!

Tortaátadás szimplán fog menni, vagy lesz hozzá egy kis beszéd is???

 

... és mindenki felkészült??? Jaj, mi lenne, ha rajt előtt 50-től számolnánk vissza?

 
doboseva 2011-02-02 06:50:03 | 115
doboseva képe

Ez jó!!:-)



Előzmény: dildi (114)  
dildi 2011-02-01 09:24:57 | 114
dildi képe

A póló hátán az ötvenes lehetne akár ilyen is!? :))



Előzmény: pen (105)  
Pocokharcsa 2011-01-30 18:49:46 | 113
Pocokharcsa képe

BÖSZMÉVEL kapcsolatban csak azt tudom mondani, hogy szerintem a szombati és vasárnapi napon kellene elő rukkolni a polóval, hiszen ezen a napon jönnek még jó sokan. Főleg szombaton, hiszen a maraton+ keretében ez a legrövidebb nap illetve ez nap lesz maraton is. Mi a véleményetek erről? A másik miért lenne gáz ha a hátulján rajta van az edzésonline és a nyúlcipő felírat. Szerintem nem az. Sőt ezzel őket is valahol reklámozzuk illetve támogatjuk. Szóval igen is tegyük csak rá.

 
Scheffer István 2011-01-30 14:17:30 | 112
Scheffer István képe

Igen , úgy volt , csak a Pen azt mondja , hogy szerinte csak a hátuljára fér . Az szerintem nem gáz .

 
Pocokharcsa 2011-01-29 13:46:14 | 111
Pocokharcsa képe

De ha jól emlékszem akkor egyébként is arról volt szó, hogy ők rákerülnek. Vagy rosszul emlékszem?



Előzmény: Scheffer István (109)  
Daniloo 2011-01-29 12:54:15 | 110
Daniloo képe

Csak, hogy tudjatok számolni, a pólóban én is benne vagyok!



Előzmény: Scheffer István (109)  
Scheffer István 2011-01-29 10:15:46 | 109
Scheffer István képe

A mikrofon a BÖSZME-n lesz . Csak tegynünk mindenre pontot . Ahhoz mit szóltok , hogy a póló hátuljára  meg az Edzés online , és a Nyúlcipő lenne rátéve egy színnel , és ha nem emeli meg az árat . így köszönnénk meg a Pennek a segítséget .

Persze ehhez nem csak pár pólót kéne nyomni.

 
doboseva 2011-01-29 09:35:13 | 108
doboseva képe

Nagyon jó a póló!

Akkor a mikrofon is jövő szombatra lesz? 

 
Mira 2011-01-28 14:04:56 | 107
Mira képe

Nagyon cuki ez a póló! :-)) Végre valami igazán vidám dolog!!! Persze én is benne vagyok a pólóban!!!!

 
Pocokharcsa 2011-01-28 11:33:57 | 106
Pocokharcsa képe

Pen nagyon király polót terveztél. Nem lehetne, hogy időnként te tervezel a BSI-nek is. De esetleg tudnálak máshová is ajánlani. Szerintem a Stop.Shop-nak és a Csopaki futásnak is lehetne ilyet tervezned. De akár a várpalotai, akár a Balatonalmádi félmaratonra is. Szóval nagyon jó kis terv sikeredett.

István a poló méretem meg M-es és a pénzt Kaposváron adom.

 
pen 2011-01-28 11:01:44 | 105
pen képe

Itt az előzetes póló terv, légyszi nézzétek meg és véleményezzétek. (Azért egyszínű, hogy ne legyen túl drága a póló nyomása.)Ha valakinek van ötlete, hogy az "50"-et hogy lehetne még frappánsan belecsempészni csak mondja!

Póló terv

 
Scheffer István 2011-01-27 20:53:58 | 104
Scheffer István képe

Új infók. A  PEN csinált egy klassz tervet a pólóra . Hamarosan felteszi ide . Szerintem nagyon tuti.

HA mindenki aki szeretne ilyet rábólint , nyomtatjuk is .

A másik. Meg van a mikrofon . Az is jól néz ki . Egy kicsit kissebbnek tűnik a valóságban , de eszméletlen jól néz ki .

Arra is  mehet akkor a szöveget , amit a Mira írt ?

 
Scheffer István 2011-01-27 11:09:45 | 103
Scheffer István képe

A BSI ( Kocsis Árpi ) azt mondja , azért nem nevezhetik el az Attiláról a futást , mert akkor elindul a lavina, és mindenkiről kellene nekik egyet elnevezni . ( Pl : M . Saci , Német Lajos  stb ) Ezt nem akarják felvállalni. Valahol megértem . És el is fogadható a válasz .

Akkor  torta Kaposvár , tombola előtt , a mikrofon meg a böszmén???? Jó lesz ? A póló a meg a böszmén is hordható , és a Vivin is . NAgyjából az ajándék összeáll. Akkor azt kérném , hogy aki pólót kér , az írja fel a méretet . Még ne utalja az árát , mert ha nem sok jön össze , akkor újra kell tárgyalni .

 
doboseva 2011-01-26 17:37:17 | 102
doboseva képe

Tombola előtt szerintem jó az ajándékozás. Beírtam a tel számon az adatokhoz, remélem látszik. Akkor majd hívjuk egymást? 

 
Mira 2011-01-25 12:27:48 | 101
Mira képe

Nekem is tetszik a Péter Attila, a futás magyar hangja"! - tettem egy vesszőt a neve után, mert így helyes. :-)) egyébként a triatlon magyar hangjaként szokták emlegetni....



Előzmény: Eperszem (97)  
Eperszem 2011-01-25 11:27:09 | 100
Eperszem képe

Akkor a Böszmén lesz a poló is? :( a Vivin sztem is többen lennének.

A Böszmére én csak beugrósnak maradok, szóval szitne esélytelen hogy ott leszek. Meg sztem az jó ötlet volt hogy a Vivicittán a 3.5 kilis futás az Péter A. futi lenne.

 
Scheffer István 2011-01-25 11:22:58 | 99
Scheffer István képe

Ja a találka pont az rendben , de én nem ismerem a helyszínt . Aki kéri , megadom  a telefon számomat e-mailban  , és a helyszínen egyeztessünk . A Mira kérésére , mivel Ő színházba megy , csak később adjuk át a tortát, mondjuk a tombola előtt, azt úgy is álltalában mindenki megvárja. Az jó lenne???

 
Scheffer István 2011-01-25 11:18:23 | 98
Scheffer István képe

Érkeznek a pénzek. már 8 000 ft összejött , na meg az enyém , és a Dildié, a Mirátol meg nem fogadunk el pénzt mert ő a naplót adja . Szóval ez 11 000 Ft . Nem rossz Jó a szöveg , én a mikrofonra raknám . Akkor döntsük el , hogy a mikrofon is a Kaposvárin legyen -e , vagy a Pólóval együtt a Böszmén.

 
Eperszem 2011-01-25 10:25:29 | 97
Eperszem képe

Doboseva: szeritnem mindkét felírat nagyon jó! A polóra isteni lenne ez a : "Péter Attila a futás magyar hangja"!

Én részemről a Vivicittára szavazok, mert ott veszek csak részt. Ennyien leszünk, akik itt jelentkeztek? :(

Olyan sokan szeretik, nem értem hol vannak az emberek?



Előzmény: doboseva (96)  
doboseva 2011-01-25 06:21:56 | 96
doboseva képe

Utaltam az ezer forintot. Lesz valami találkozóhely a kaposvári buliban ajándék átadás előtt? 

Valahol azt hallottam, hogy:"Péter Attila a futás magyar hangja" Ez nem lenne jó szöveg a mikrofonra? Vagy valami olyasmire gondoltatok, hogy Emlékül az online edzésnapló futóitól? 

 
Mira 2011-01-23 20:58:53 | 95
Mira képe

A Böszme egy szempontól azért jó megoldás, mert ez a dátum volna legközelebb Attila születésnapjához, abból a szempontból viszont nem tökéletes, hogy ott sokkal kevesebb futó indul, mert viszonylag drága és többnapos eseményről van szó. Szóval, aki a Vivicittára tudna csak eljutni, az ezért lemarad a köszöntésről. Akkor inkább Kaposváron adjuk oda a mikrofont is, a feliratoztatás elég hamar megvan, a Böszmén vagy a Vivicittán legyen a póló.

Viszont, akkor nagyon hamar ki kéne találni a mikrofon szövegét!

Javaslatokat kérünk!!! :-))

Az emlékkönyv csakis később lehet, Kapsváron várom a firkálmányokat bele. És nem kérek semmit, ennyivel hozzájárulok az ajándékozáshoz.

 



Előzmény: Scheffer István (94)  
Scheffer István 2011-01-23 18:47:10 | 94
Scheffer István képe

Köszi az utalást , Te vagy az első.

És hogy miért osszuk kétfelé??? A  mikrofon , és a pólót terveztük , aztán a Dildi , a tortát javasolta , a MIra , pedig a könyvet . . A póló lehet , hogy nem készülne el  a kaposvári bulira  , mivel még  csak egy páran jelezték, hogy kérnek . A mikrofont is  6 hétre válalták.  A könyvbe se írt még senki , Viszont , hogy ne menjünk üres kézzel , ezért visszük a tortát kaposvárra , szombaton , az esti bulira .

Aztán most beszéltem a Kocsis Árpival , és Ő is mást javasolt .Szerintem ezt kéne megfogadni . Javaslata szerint , ne a Vivicittán adjuk át az ajándékokat , hanem a BÖSZMÉN. Az ott induló futók , jobban ismerik az Attilát , mint az a 10- 13 ezer ember a vivin. Valami van benne .

 Minden esetre a elég nehéz valamit megszervezni . Kevés a konkrét  ötlet , és nem túl sok a csatlakozó.

 Persze tisztelet a kivételnek.  Szóval azért várjuk a véleményeket .

 
Eperszem 2011-01-21 10:24:31 | 93
Eperszem képe

Okés akkor egyenlőre a polóra nem utaltam, de az 1000 ment.



Előzmény: Scheffer István (91)  
doboseva 2011-01-21 06:16:59 | 92
doboseva képe

ok. Én a vivin nem leszek ott, úgyhogy a pólóból kimaradok. Miért bontjuk két részre az ajándékozást? 

 
Scheffer István 2011-01-20 19:35:54 | 91
Scheffer István képe

Akkor most írom a pontos  számlaszámot . Az előzőből egy szám véletlen kimaradt . Tehát a jó szám , az ajándékok , és a póló árának az utalására a következő. : 11773463-30736438 . Hivatkozásra mindenki írja rá a nevét , és azt , hogy Péri Attila 50 éves  A kérésünk az , hogy először csak az ajándékra szánt 1000-t küldjétek , a pólóval várjuk meg , míg mindenki szavaz a színre , és a feliratra .

Köszi

 
Scheffer István 2011-01-20 13:15:27 | 90
Scheffer István képe

Az utalással mindenki estig várjon , mert felmerült , hogy nem  elég számot írtam ide , este felírom a TUTI-t !!!!

 
Scheffer István 2011-01-20 13:01:31 | 89
Scheffer István képe

A BSI-vel kapcsolatban vagyunk . Mindenképpen szeretnénk bevonni Őket , és a Kocsis Árpitól igéretet kaptam , hogy segít , ezt a konkrét választ várom , hogy miben segítenek .

A szöveg jó, és hát  még tényleg szeretnénk rányomatni az edzésonline feliratot is , ahogy a Pen majd átküldi.

Az átadások a tervek szerint több részletben lesznek . Most ( febr ) 6-án  Kaposváron a torta .

Ott az emlékkönyvebe már lehet írni , a Míra hozza .

A többi a Vivicittán lesz átadva .( mikrofon , könyv) és ott szeretnénk a pólót is felvenni .

Ezért kértünk segítséget az Árpitól. ( BSI )