jocccc 5.8 km Futás 2015-05-16-n 14:05-kor

00:23:20

5.8 km

04:01 p/km (14.91 km/h)

OrfűMad rövidtáv.

ugyan nem tudtam, mennyi az előnyöm, de azt sejtettem, hogy nem kell meghalni futáson, így maradtam egy jóleső lendületes tempónál. egész jól is ment, viszont 2,5 kilinél, ahol balra fel kellett volna menni az erdőbe, én nem láttam irányjelzést és emberek sem álltak kint, hogy arra tereljenek, így a tóparton futottam végig. egy idő után kezdett nagyon gyanús lenni, aztán a célban kiderült, hogy tényleg pályát tévesztettem, így nekem 6.4 helyett csak 5.8 lett a futás. hogy én hibáztam-e vagy a szervezők, azt nem tudom, mindenesetre úgy gondolom korrekt döntés született, kaptam 3 perc "büntetést" arra 600 m-re, így a kb 23:20as futóidőmből 26:20 lett, az eredménylistán gondolom ebben van a 2. depó, így lett 26:53. végül abszolútban 7,5 perc előnnyel nyertem, óvás pedig nem érkezett, de ha valakinek az üveg nyereményborra fáj a foga, hát tegye :)

összegezve: remek kis verseny volt, szerintem mindhárom szám jól ment a jelenlegi állapotomban, remélem hosszabb távokon is látok belőle valamit. Orfűt még mindig szeretem <3