Már 53 659 270 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Triatlon: Lance Armstrong ironman távú versenyzéssel folytatja

pen | 2011-03-22 | 12 hozzászólás

Alberto Salazar egy rádióinterjúban erősítette meg, hogy tőle kért tanácsot futó edzéseihez Lance Armstrong. A hétszeres Tour de France győztes azt kérte a legendás edzőtől, hogy segítsen neki ironman távú triatlon verseny végén 2:50-2:55 közötti maratont futni.

Triatlon: Armstrong nem áll rajthoz a januári sprinttávon

pen | 2011-01-02 | Nincs hozzászólás!

Lance Armstrong lemondta a január végi triatlon versenyt, melyen az eredeti tervei szerint a Tour Down Under kerékpáros körversenyt követően állt volna rajthoz.

Tour de France: Két nap után Cancellara vezeti az összetettet

pen | 2010-07-05 | 1 hozzászólás

53.4-es átlagot hajtva Fabian Cancellara (Saxo Bank) nyerte a 97. Tour de France prológját szombaton, míg a vasárnapi mezőnyszakasz Alessandro Petacchié lett. Összetettben Cancellara vezet.

Kerékpár: Tour kereteket hirdettek a csapatok

pen | 2010-06-23 | 1 hozzászólás

Bemutatta a Francia Körversenyre nevezett keretét a RadioShack, a Saxo Bank, az Euskaltel-Euskadi és a Rabobank is. A RadioShack kapitánya Lance Armstrong, a Saxo Banké Andy és Fränk Schleck lesz.

Kerékpár: Stapleton a Team RadioShack tulajdonosa és igazgatója

pen | 2009-08-19 | Nincs hozzászólás!

Armstrong új csapata, a RadioShack tulajdonosa és vezetője egy személyben Bill Stapleton lesz, aki hosszú ideje Armstrong ügynöke és üzleti partnere. Armstrong fő célja 2010-ben a Tour de France lesz, de komolyabban kíván foglalkozni a hegyikerékpározással is.

Kerékpár: Armstrong és Wiens újra versenyeznek Colorado-ban

pen | 2009-08-14 | Nincs hozzászólás!

Lance Armstrong és Dave Wiens újra megküzdenek egymással a hétvégén a 100 kilométeres Leadville 100 Trail MTB maratonon. Tavaly - immár hatodik alkalommal - Wiens nyerte meg a versenyt, mögötte második helyen Armstrong ért célba.

Kerékpár: Verhetetlen a Columbia és Cavendish a Tour-on

pen | 2009-07-07 | Nincs hozzászólás!

A Tour de France harmadik szakaszának utolsó 30km-e izgalmas versenyt hozott. A Columbia sor mellett Cancellara és Armstrong is az élen tekert. A szakaszgyőzelmet 8 csapattársa teljes támogatása mellett ismét Cavendish szerezte meg, Cancellara megőrizte a sárga trikót. Armstrong összetettben harmadik.

Kerékpár: Fabian Cancellara vezet a Tour de France-on

pen | 2009-07-05 | Nincs hozzászólás!

Két szakasz után az időfutam győztese, Fabian Cancellara (Team Saxo Bank) áll az élen az összetett versenyben a 96. Tour de France-on. Második Alberto Contador, harmadik Bradley Wiggins. Armstrong a 10. helyen áll. A második szakaszt Mark Cavendish nyerte, sprintbefutóval.

Kerékpár: Mencsov nyerte a Giron a második hegyi befutót

pen | 2009-05-14 | Nincs hozzászólás!

Denis Menchov nyerte a Giro tegnapi, San Martino di Castrozza és Alpe di Siusi közötti, 125km-es etapját. Összetettben Danilo Di Luca áll az élen, Armstrong három és fél perces hátrányban van.

Tour Down Under: Brown nyerte a harmadik szakaszt

pen | 2009-01-22 | Nincs hozzászólás!

A TDU harmadik, 136 kilométeres, szeles, kaotikus, bukásokkal tűzdelt szakaszát a rabobankos Graeme Brown nyerte, két honfitársa előtt. Armstrong a mezőny első felében ért célba.

Kerékpár: Armstrong visszatért

pen | 2009-01-19 | Nincs hozzászólás!

A három hónap alatt 12 doppingvizsgálaton átesett Armstrong a mezőnnyel együtt, a 64. helyen érkezett célba Adelaide-ben a Tour Down Under felvezető versenyén.

Kerékpár: Együtt tesztel Contador és Armstrong

pen | 2008-11-04 | Nincs hozzászólás!

Alberto Contador ma megérkezett az USA-ba ahol aerodinamikai és szélcsatornás tesztelésen vesz majd részt Lance Armstronggal és Levi Leipheimerrel együtt San Diegoban.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás