Már 53 658 896 km-t sportoltatok

Kovács Tamás továbbra is jó formában

pen | 2011-12-13 | 5 hozzászólás

A 16. alkalommal megrendezett Reggio Emilia Maratonon az egyéni csúcsot futó Kovács Tamás második helyen célba. Az idén már olimpiai kvalifikációt elért veszprémi atléta 2;14:23 órás eredményénél csak a marokkói Mokrai Lanchen futott gyorsabban/2:12:29.

Az olimpiai kvótás Kovács Tamás nyerte a férfi mezeit

pen | 2011-11-27 | Nincs hozzászólás!

A futók megismerték, felavatták a jövő évi mezei EB színhelyét.A 2011. évi Országos Mezeifutó bajnokság mezőnyét a szentendrei Szabadtéri Néprajzi Múzeum jól előkészített pályával, folyamatosan működő szervezéssel és a tiszta, de szeles, hűvös időre való tekintettel forró teával várta.

Frankfurt Marathon: Négy másodpercen múlt a világcsúcs

pen | 2011-10-30 | 5 hozzászólás

Alig négy másodperccel maradt el a maratoni világcsúcstól az idei BMW Frankfurt Marathon győztese, a kenyai Wilson Kipsang. 40 km-nél még pontosan Patrick Makau berlini világcsúcs futásának tempójában haladt.

Futás: Női pályacsúcs született vasárnap a Prága Maratonon

pen | 2011-05-10 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap új pályacsúccsal (2:22:34) nyerte meg a Prága Maraton női versenyét a kenyai Lydia Cheromei. Rakonczai Bea 2:45:41 órás eredménnyel tízedik lett. A férfiaknál szintén kenyai győzelem született, Benson Barus ideje 2:07:07 volt. A veszprémi Kovács Tamás 2:17:43-as idővel - az olimpiai B szintnél jobb eredménnyel - A 14. helyen ért célba.