Már 53 666 369 km-t sportoltatok

Zahorán János győzött a szerb ultrafutó-bajnokságon

pen | 2012-06-20 | 4 hozzászólás

Zahorán János nyerte a szerb ultrafutó-bajnokság 24 órás versenyszámát. A Palicsi-tó partján, egykilométeres körpályán rendezett viadalon a címvédő Zahorán 221 kilométert teljesített, ezzel nagy fölénnyel győzött.

Ultrafutás: Gyebnár Éva és Zahorán János lett Szerbia bajnoka

pen | 2011-06-17 | 17 hozzászólás

A múlt hétvégén került megrendezésre a vajdasági Palics térségében a Nemzetközi Ultrafutó Szövetség kiemelt, 24 órás kvalifikációs versenye. Gyebnár Éva és Zahorán János személyében két kiváló hosszútávfutó képviselte hazánkat és egyben Békés Megyét a Palicsi-tónál rendezett extrém-távú ultramaratoni erőpróbán. A siker nem maradhatott el: Zahorán János a 24 órás, míg Gyebnár Éva a 6 órás futás versenyszámában aratott elsöprő győzelmet.