Már 53 863 000 km-t sportoltatok

Közel 2000-en sportoltak a jubileumi E.ON Délibáb Sportfesztiválon

Bozót | 2013-07-17 | Nincs hozzászólás!

Ugyan nem az előző évek rekkenő hősége fogadta július 13-án, a Délibábon induló kerékpárosokat, gyalogosokat és futókat, de így is 24 fokban, és napsütésben vághatott neki a távoknak a közel kétezer induló. A félmaratoni távon Beda Szabolcs és Erdélyi Zsófia lett a győztes.

Délibáb futás: Kánikulai sportfesztivál a Hortobágyon

pen | 2011-07-10 | 2 hozzászólás

38 fokos kánikula várta a rekord létszámú nevezőt a 8. E.ON Délibáb Sportfesztiválon. A félmaratoni távon Beda Szabolcs és Rozsnyai Lilla győzött.

6000 liter víz és iso a Délibáb futás frissítőasztalain

pen | 2011-07-06 | Nincs hozzászólás!

Július 9-én a Hortobágyon zárul a BSI tavaszi-nyári futószezonja a 8. E.ON Délibáb Sportfesztivállal. Az eseményen a félmaratoni, valamint a 14 és 7 kilométeres futótávok mellett 56,8 és 28,6 kilométeres Mountain Bike Maratonon és Bringatúrán, illetve 22,7 és 7 kilométeres teljesítménytúrán állhatnak rajthoz az indulók.