Már 53 655 972 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Ultrafutás - Zabari és György nyerték a 6 órás magyar bajnokságot

Bozót | 2016-06-27 | 2 hozzászólás

Embert próbáló hőségben került megrendezésre Debrecenben az idei 6 órás magyar bajnokság, amelyen Zabari János diadalmaskodott, a hölgyeknél pedig György Terézia lett a bajnok.

Ultrafutás - Zahorán Ádám német bajnok 6 órán

Bozót | 2016-04-04 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén rendezték meg a 6 órás futás német bajnokságát Nürnberg belvárosában. Az évek óta Németországban élő békéscsabai Zahorán Ádám 87,991 km-t teljesített a hat óra alatt, és ezzel német bajnoki címet nyert, és a világranglista második helyén szerepel.

Ultrafutás - lezajlott a 6 órás OB és Optivita Kupa zárófutam

Bozót | 2015-11-09 | Nincs hozzászólás!

Mint beharangozónkban említettük, az elmúlt hétvégén Velencén került sor az Optivita Ultrafutó Kupa idei utolsó állomására, egyben a 6 órás országos bajnokságra és nyílt 2-4-6 órás futóversenyre. Az országos bajnokság győztesei Makai Viktória és Zabari János lettek.

Ultrafutás - Zahorán Ádám német bajnok 6 órás futásban

Bozót | 2015-10-05 | 2 hozzászólás

Zahorán Ádám nyerte meg az Ottendorfban rendezett hatórás német futóbajnokságot.

Jótékonyság - két nagyszerű verseny jutott a hétvégére

Bozót | 2015-08-10 | Nincs hozzászólás!

Két nagyszerű jótékony célú futóversenyen is részt vehetett aki a kánikula ellenére ilyen elfoglaltságot keresett magának. A Suhanj alapítvány rendezvénye szombaton és vasárnapra virradó éjjel zajlott, míg vasárnap délután a LÁSS Egyesületet és ezáltal a látássérült sportolókat segíthették sportolással a futók és bringások.

Ultrafutás - ULTRAmarATOM futóversenyt rendeztek Pakson

Bozót | 2015-05-19 | Nincs hozzászólás!

Egyre nagyobb a kínálat ultratávú futóversenyekből, az 50km OB-val, valamint a Békéscsaba-Arad Szupermaratonnal egy időben, Pakson 6 vagy 12 órán állhattak rajthoz az ultrafutás művelői. A 12 órás bajnok Séra István (Steve) lett !

Ultrafutás - Optivita Kupa és 6 órás OB

Bozót | 2014-11-10 | 2 hozzászólás

A férfiaknál Török-Ilyés László nyerte meg a hatórás ultrafutó országos bajnokságot, melyen mégsem ő, hanem csak a nyílt kategóriában nevezett Peyer Zoltán érte el a legjobb eredményt.

Ultrafutás - a hétvégén 6 órás országos bajnokság

Bozót | 2014-11-06 | Nincs hozzászólás!

November 8-án, Velencén lesz az ultrafutók idei utolsó országos bajnoksága, 6 órás versenyszámban. A verseny az OptiVita Ultrafutó Kupa hatodik, utolsó állomása, ahol a futók a 6 órás mellett 2 és 4 órás futamokban is indulhatnak egyéniben és párban.

Ultrafutás - Optivita Kupa 5. állomás - eredmények

Bozót | 2014-09-09 | 1 hozzászólás

Az 50 kilométeres OB-val egyidőben a fővárosban került megrendezésre az idei Optivita ULtarfutó Kupa versenysorozat 5. állomása. A budapesti Puskás STadionban rendezett eseményen 2-4-6 és 12 órás számban állhattak rajthoz a futók.

Ultrafutás - Zahorán Ádám sikere Bayreuth-ban

Bozót | 2014-08-19 | Nincs hozzászólás!

Zahorán Ádám egyéni csúccsal és pályarekorddal nyerte meg a Bayreuth-ban rendezett nemzetközi 6 órás futóversenyt.

Ultrafutás itthon - 12 órás ULTRAmarATOM Pakson

Bozót | 2014-05-19 | 3 hozzászólás

Igazi ultrahétvége volt a május 17-18-i, most rendezték az Atomfutás versenysorozat 12/6/4 órás ultramaratoni versenyét is Pakson, ULTRAmarATOM néven. Sajnos a résztvevők létszámát erősen befolyásolta a más ultraversenyek időbeni közelsége.

Terepfutás - Csillebérci 6 órás eredmények, képek

Bozót | 2014-04-28 | Nincs hozzászólás!

Újszerű versenyt rendezett április utolsó hétvégéjén a terepfutas.hu csapata Csillebércen, amely a körözős ultraversenyek és a terepfutás minden izgalmát ötvözte. A lelkes résztvevők 6 órán át köröztek a cseppet sem könnyű útvonalon.

Véget ért az Optivita Ultrafutó Kupa - 6 órás OB, Velence

Bozót | 2013-11-05 | 4 hozzászólás

A hétvégén Velencén megrendezésre került 6 órás OB-val véget ért az Ironteam SE által életre hívott Optivita Ultrafutó Kupa egész éves versenysorozata. A sorozat összetett győztesei a szép kupák mellett pénzdíjat is vehettek át.

Suhanj! éjszakai 6 órás jótékonysági futás

Bozót | 2013-08-13 | Nincs hozzászólás!

A hétvégi események sorában nem mehetünk el a Suhanj! Alapítvány által megrendezett nagysikerű éjszakai 6 órás futás mellett. Az eseményre Szigetmonostorban került sor és a jó hangulat valamint a jótékony cél segítése mellett remek eredmények is születtek.

Ultrafutás - Optivita Ultrafutó Kupa, Szombathely

Múlt hétvégén került megrendezésre az Ironteam SE szervezésében az Optivita ultrafutó kupasorozat 4. állomása, Szombathelyen. A népes mezőny ismét festői környezetben körözhetett, 1,2,4,6 vagy 12órán át.  Összetettben továbbra is Makai Viktória és Lajkó Csaba áll az élen.

Ultrafutás- Optivita Ultrafutó Kupa Pécs

Bozót | 2013-07-16 | 4 hozzászólás

Szombaton rendezte meg az Ironteam SE az Optivita Ultrafutó Kupasorozat 3. versenyét a pécsi malomvölgyi tónál, könnyűnek egyáltalán nem nevezhető pályán.

Ultrafutás- Optivita Ultrafutó Kupa Kecskemét

Bozót | 2013-06-25 | 4 hozzászólás

A hétvégén Kecskemétre látogatott az Ironteam SE által rendezett Optivita Ultrafutó Kupa mezőnye. A kecskeméti immár a második állomást jelentette az egész évre kiterjedő kupasorozatban. Képek, eredmények

Ultrasikerek a hétvégén: Lubics Szilvi országos csúcsa 6 órán

Bozót | 2013-03-25 | 5 hozzászólás

Nem szűkölködött eseményekben a mostani hétvége, a Balaton mellett, külföldön is születtek remek magyar eredmények: Lubics Szilvi 6 órás csúcsot döntött Ausztriában.

Hétvégi "tavaszváró" események, egy rövid, egy ultra, egy túra

Bozót | 2013-03-11 | 4 hozzászólás

Lassan feltartóztathatatlanul közeledik a tavasz, ennek egyik jele, hogy egyre több sportrendezvényből, versenyből, túrából válogathatunk minden héten. Szubjektív válogatásomban az elmúlt hétvége három nagyszerű eseményéről számolunk be.

Muhari Gábor új világcsúcsot ért el 6 órás futásban

pen | 2012-03-31 | 20 hozzászólás

A rendezők információi szerint a 8. Viking Timing 6 órás futáson Veszprémben megdőlt a 6 órás futás világcsúcsa. A Muhari Gábor (Viking SE - M-Training) által elért új rekord 92613 méter. Az információ tájékoztató jellegű, még nem hivatalos.

Ultrafutás: Hétvégi magyar versenyek eredményei

pen | 2011-04-05 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén rendezték a 6 órás országos bajnokságot Veszprémben, valamint a 100 kilométeres ultrafutóversenyt Kisbéren.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás