Már 53 656 721 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Dudás Eszter 11. helyen végzett a Triatlon Egyetemi Világbajnokságon

pen | 2012-07-02 | Nincs hozzászólás!

Az idei év egyetlen magyar indulója, Dudás Eszter, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatója, 11. helyen végzett a 2012. június 30-án Tajvanon megrendezett Triatlon Egyetemi Világbajnokságon a negyvennégy fős női mezőnyben (összideje: 02:13:22; úszás: 00:22:13; kerékpár: 01:07:08; futás: 00:41:46).

Fuchs Renáta 5. lett a junior triatlon Európa-bajnokságon

pen | 2012-04-21 | Nincs hozzászólás!

Fuchs Renáta 5. helyezést ért el az eilati junior Európa-bajnokságon. A brit Georgia Taylor-Brown lett az Európai Junior női bajnok egy izgalmas verseny után Eilatban. Az elit nők versenyét Nicola Spirig nyerte meg, Dudás Eszter 27. lett.

Ifjúsági Olimpia: Triatlon arany, úszás ezüst

pen | 2010-08-19 | 4 hozzászólás

Pillangón szerzett aranyérme után a 200 m-es gyorsúszásban második lett Kapás Boglárka szerdán az Ifjúsági Olimpián. Triatlonban Dudás Eszter révén örülhettünk egy újabb aranyéremnek.

Triatlon: Boronkay Péter megvédte EB címét

pen | 2010-07-04 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén rendezték a Triatlon Európa-bajnokság az írországi Athlone-ban. A magyar csapatból egyéniben először Boronkay Péter állt rajthoz, és meg is védte sprinttávú Európa-bajnoki címét. Junior mix csapatunk ötödik lett.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás