Már 53 871 477 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Éremeső az uszonyos- és búvárúszó világkupán

Bozót | 2013-03-04 | Nincs hozzászólás!

Négy aranyat szereztek uszonyos úszóink az egri Világkupa zárónapján. Senánszky Petra a 100-as és a 200-as uszonyos gyorsúszás döntőjében is győzött, Székely Lilla a 100 méteres felszíni uszonyosúszásban lett első, Kanyó Dénes pedig a 100-as uszonyos fináléjában volt a leggyorsabb.

Tereptriatlon: Gombos Károly győzött Felsőtárkányban

pen | 2011-08-19 | Nincs hozzászólás!

Az 20. egri tereptriatlon versenyt Gombos Károly magyar biatlon és sífutó bajnok nyerte, aki nemrégen teljesítette első Ironman versenyét is. Gombos egyenletes teljesítményt nyújtott mindhárom számban, de ez a korosztályos Európa-bajnoki győzelme után nem is meglepő, noha a mezőny nagyon erős volt, több korábbi magyar bajnok is pályázott az első helyre.

X2S tereptriatlon: Sárdagasztás az egri dombokon

pen | 2010-08-10 | Nincs hozzászólás!

A többszöri eső és viharos időjárás miatt kifejezetten extrémnek ígérkezett a XIX. alkalommal megrendezett egri tereptriatlon pályája, ezért csak a legelszántabbak álltak rajthoz a szombati napsütésben. Több országos bajnok is rajthoz állt – de még számukra sem voltak egyértelműek az esélyek.

Úszás, ob: Cseh László szerezte a legtöbb aranyérmet

pen | 2010-07-12 | Nincs hozzászólás!

14 döntővel zárult szombaton Egerben a 112. Allianz országos úszóbajnokság. Az éremtáblázaton a Kőbánya SC végzett az élen, a pontversenyt A Jövő SC nyerte. A legtöbb aranyérmet - hetet - Cseh László szerezte, egyéniben rajta kívül Kis Gergő is négy elsőséggel zárt. A nőknél Verrasztó Evelyn volt a legeredményesebb hat (3 egyéni+3 váltó) bajnoki címmel.

Úszás: Kis Gergő nyerte a 400 vegyest az OB-n

pen | 2010-07-08 | Nincs hozzászólás!

Meglepetésre Cseh László legerősebb számában, 400 méter vegyesen kikapott Kis Gergőtől az Egerben zajló országos úszóbajnokság első napján.Férfi 400 vegyesen az olimpiai ezüstérmes, világbajnok Cseh 395 méterig vezetett, végül azonban 18 századmásodperccel lassabb volt a győztes Kis Gergőnél, aki később 800 gyorson megszerezte második aranyérmét.

Úszás: Országos bajnokság Egerben az EB felkészülés jegyében

pen | 2010-07-06 | Nincs hozzászólás!

35 egyesületből 210 úszó áll rajthoz a szerdától szombatig tartó országos úszóbajnokságon Egerben. Ez lesz az utolsó alkalom az Eb-csapatba kerülésre.

Jártál már az egri sportmúzeumban?

pen | 2008-06-25 | Nincs hozzászólás!

Az Egri Sportmúzeum a nemzetközi és magyar olimpiai mozgalom relikviáit mutatja be az érdeklődőknek. Az egykori börtönkápolnában berendezett kiállításon láthatunk olimpiai fáklyákat, érmeket, okleveleket, és egyéb emléktárgyakat.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás