Már 53 660 077 km-t sportoltatok

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermarathon: Harmadik nap

pen | 2008-10-21 | Nincs hozzászólás!

A harmadik napon Győr és Tata között 60 kilométer várt a futókra A férfi egyéni versenyben Zabari János volt a leggyorsabb, míg a nőknél ismét Maria Bak ért célba elsőként. A váltóknál a Dower-WSG-Lőrinc és a Pedro Pékség győzött.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton: második nap

A Bécs-Pozsony-Budapest Szupermarathon 2. napján Pozsonyból Győrbe futott a mezőny. Az egyénieknél Janicki és Maria Bak vezet, a váltóknál másodpercek döntöttek csak a helyezésekről az élen.

Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton: Első nap

pen | 2008-10-20 | 1 hozzászólás

Vasárnap reggel 9 órakor rajtolt a 19. Bécs-Pozsony-Budapest Szupermaraton 55 egyéni induló, 130 váltócsapat, 100 kerékpáros és 10 görkorcsolyázó részvételével. Az egyéni versenyben a nőknél és a férfiaknál egyaránt a címvédők, a német Maria Bak, illetve a lengyel Jaroslaw Janicki szerezték meg a győzelmet az első napon.