Már 53 658 190 km-t sportoltatok

Vasárnap öt úszónk nyert Antwerpenben

pen | 2011-05-03 | Nincs hozzászólás!

Összesen 15 számot nyertek meg a magyar úszók a belga nyílt bajnokságon, amelyet az elmúlt hét végén rendeztek meg Antwerpenben. A pénteki hat, s a szombati négy elsőség után a vasárnap esti döntőkben öt arany jutott a magyaroknak, akik közül a férfiaknál az olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok Cseh László a 200 m vegyesben (1:59.61 p) és a 100 m pillangón is első lett (53.16 mp). A Kőbánya SC versenyzője így a három nap alatt összesen négyszer állhatott fel a dobogó tetejére.

Úszás: Remek magyar szereplés Antwerpenben

pen | 2011-05-01 | Nincs hozzászólás!

Hat magyar elsőség született a belga nyílt bajnokságon, Antwerpenben a verseny első napján. Turi György edző az MTI-nek elmondta: pénteken Cseh László két számban is diadalmaskodott, előbb 200 m pillangón (1:57.13 p), majd 400 m vegyesen (4:17.77 p) nem talált legyőzőre.

Triatlon: Benőcs és Kuttor sikeres versenyzése

pen | 2008-08-06 | Nincs hozzászólás!

A tiszaújvárosi Benőcs Zoltán hatodik helyen végzett múlt szombaton, az Antwerpenben megrendezett 70.3-as (középtávú) nemzetközi verseny elit mezőnyében. Kuttor Csaba ugyanekkor harmadik lett a törökországi ITU Európa-kupán.