Már 53 934 701 km-t sportoltatok

Utcai futás: Masai és Cheruiyot győzött San Juanban

pen | 2010-03-01 | Nincs hozzászólás!

Puerto Ricoban Moses Masai legyőzte Sammy Kitwarát a férfiaknál, míg Vivian Cheruiyot megvédte címét a nőknél a World’s Best 10K elnevezésű 10 kilométeres utcai futóversenyen vasárnap.

Atlétika: Kálovics Anikó címvédése Olaszországban

pen | 2010-01-07 | 2 hozzászólás

Kálovics Anikó megvédte címét az év első komoly mezeifutó versenyén, az 53. Campaccio San Giorgio sur Legnano viadalon. A magyar sportági szövetség szerdai tájékoztatása szerint a Zalaszám-ZAC versenyzője a 6 km-es távon 20:17 perces idővel győzött, 8 mp-cel megelőzve az olasz Elena Romagnolót és Federica Dal Rit. A férfiak 10 km-es versenyét a 2008-ban junior világbajnok etióp Abreham Cherkos nyerte a kenyai Eliud Kipchoge és Moses Masai előtt.