Már 53 859 556 km-t sportoltatok

Göbölös-Szabó Julianna és Mózsik József az idei 12 órás bajnokok

pen | 2012-09-11 | Nincs hozzászólás!

Göbölös-Szabó Julianna és Mózsik József nyerte a hétvégén Balatonalmádiban megrendezett 12 órás országos bajnokságot. 6 órás futásban Pléli Klára és Babinyecz Tamás győzött.

Zahorán János győzött a szerb ultrafutó-bajnokságon

pen | 2012-06-20 | 4 hozzászólás

Zahorán János nyerte a szerb ultrafutó-bajnokság 24 órás versenyszámát. A Palicsi-tó partján, egykilométeres körpályán rendezett viadalon a címvédő Zahorán 221 kilométert teljesített, ezzel nagy fölénnyel győzött.

Ultrafutás: Sárvári 12 és 24 órás futás - eredmények

pen | 2012-04-29 | 17 hozzászólás

Dr. Lubics Szilvia és Mazur Béla nyerte a nagy melegben megrendezett egyéni 24 órás futást Sárváron. 12 órán Bene Ármin és Makai Viktória győzött.

Csapattagot keres az Edzésonline csapat a 12 órás úszásra!

pen | 2012-02-29 | Nincs hozzászólás!

Az úszómaraton-váltózásnak nagy hagyományai vannak az Edzésonline-on, csapataink évek óta sikeresen szelik a habokat a 12 és 24 órás úszóversenyeken szerte az országban. Most itt az alkalom, hogy Te is kipróbáld, milyen egy váltócsapatban úszva eltölteni egy péntek éjszakát!

Öt úszót vár még az Edzésonline csapat a 12 órás úszásra!

pen | 2012-01-09 | 1 hozzászólás

Módosították a 12 órás éjszakai úszóverseny eredménylistáját

pen | 2011-12-16 | 2 hozzászólás

A szervezőktől kapott tájékoztatás szerint a verseny végén hiba csúszott a 12 órás éjszakai úszóversenyen az eredmények összesítésébe, így helytelen végeredmény került kihirdetésre. A hibáért a szervezők az érintett csapatoktól – így az Edzésonline-tól is bocsánatot kértek.

Két úszót keres az Edzésonline csapat a 12 órás éjszakai versenyre

pen | 2011-11-23 | 3 hozzászólás

A 12 órás éjszakai bajnokságot december 9-én este 7-től rendezik Budapesten a Mányoki úti uszodában. Tíz darab, 16-20 fős csapat verseng majd egymással az ötsávos medencében, ahol 50 méterenként válthatják egymást az úszók. A nyílt kategóriában induló Edzésonline csapat még két úszót keres!

Ultrafutás: Sárvári 12 / 24 órás eredmények

pen | 2011-04-17 | 8 hozzászólás

A hétvégén Sárváron több mint 100 egyéni versenyző és 30 csapat vágott neki a 24 illetve 12 órás futásnak. A 24 órás országos bajnokságot Görög Veronika és Mazur Béla nyerte. A 12 órás futáson Sifterné Doszpot Andrea és Szőnyi Ferenc győzött, míg a váltók versenyét a Tinódi aszfaltfaló csajok és a ZASZ nagyon gyors fiúk nyerték.

Mentsd meg Sárvárt!

pen | 2010-06-09 | Nincs hozzászólás!

A Sárvári Önkormányzat Pénzügyi és Gazdasági Bizottsága úgy döntött, semmilyen támogatást nem nyújt a 12/24 órás futás városközpontban való megrendezéséhez, és egyben felkérte a verseny főszervezőjét, hogy a futás új helyszínét a városközponton kívül jelölje ki. Ha Te is szeretnél még futni Sárváron a várkörön, most segíthetsz!