Már 53 658 901 km-t sportoltatok

2:05:37-es pályacsúcs született Szöulban

pen | 2012-03-19 | Nincs hozzászólás!

A kenyai Wilson Loyanae 2:05:37-es új pályacsúccsal nyerte meg a 83. Szöul Nemzetközi Maratont a hétvégén. A nőknél az etióp Tadese Feyse 2:23:26-os idővel, több mint kétperces előnnyel győzött.

Futás: Francis Kibiwott és Sung Young Lee nyerte a JoongAng Seoul Marathont

pen | 2009-11-02 | 1 hozzászólás

Francis Kibiwott csak egy hajszállal győzte le David Mandago Kipkorirt Szöulban, miközben új egyéni csúcsot futott vasárnap. A női versenyt a koreai Sun Young Lee nyerte meg. Több mint 11.000 futó állt rajthoz a maratoni távon, és további mintegy 10,000 futó indult el a nem sokkal később rajtoló tíz kilométeres versenyen.

Ultrafutás: Japán és francia győzelem a 24 órás vb-n

pen | 2008-10-19 | Nincs hozzászólás!

Befejeződött az Ultrafutók Nemzetközi Szövetsége (IAU) által rendezett World Challenge 24H verseny Szöulban A magyar színeket képviselő Gál Andrea, Lőw András és Cserpák József is remek eredményekkel értek célba.

Ultrafutás: Zajlik a 24 órás vb Szöulban

pen | 2008-10-18 | 3 hozzászólás

Már javában futnak az Ultrafutók Nemzetközi Szövetsége (IAU) által rendezett World Challenge 24H verseny résztvevői Szöulban, közöttük a magyar színeket képviselve Gál Andrea, Lőw András és Cserpák József.

Futás: kenyai és kínai siker a Szöul Maratonon

pen | 2008-03-18 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén nem csak Rómában, hanem Szöulban is rendeztek maratont. A 79. Dong-A Seoul Nemzetközi Maratonon a didergős, 3 fokos idő nem rettentette el az amatőröket, összesen kb. 20.000 férfi és 1.600 nő állt rajthoz. A kenyaiak söpröték be a dobogós helyeket a férfiaknál, míg a nőknél kínai győzelem született.