Már 53 658 360 km-t sportoltatok

Triatlon - új-zélandi és ír győzelem a budapesti Ironman 70.3 viadalon

Bozót | 2015-08-25 | Nincs hozzászólás!

A második IRONMAN 70.3 Budapest a férfiaknál az új-zélandi világbajnok, Terenzo Bozzone, a nőknél pedig az ír Eimear Mullan győzelmével ért véget. A nemzetközi mezőnyben 1360 egyéni induló és 68 váltó tette próbára felkészültségét az 1,9 kilométer úszásból, 90 kilométer kerékpáros és 21,1 kilométer futásból álló triatlonversenyen.

Triatlon - olimpiai táv is lesz a Budapest 70.3 mellett

Bozót | 2014-11-24 | 3 hozzászólás

5i50. A triatlon világában csak néhány éve ismert, de egyre nagyobb népszerűségnek örvendő fogalom. Valójában a verseny teljes távját takarja, amely 51.50 kilométer – 1.5 kilométer úszás, 40 kilométer kerékpározás, 10 kilométer futás. A sportágban ezek a számok egyet jelentenek az olimpiai játékokkal, annak programjába ugyanis ezekkel a távokkal került be 2000-ben a triatlon.

II. Ironteam Triatlon Fesztivál eredmények

Bozót | 2013-05-29 | Nincs hozzászólás!

A múlt hétvégén immár másodszor rendezte meg az Ironteam SE nagyszabású triatlon fesztiválját Orfűn. Beszámolunk az eredményekről.

Svájci siker női triatlonban, Kovács Zsófi 51.

pen | 2012-08-06 | Nincs hozzászólás!

Kovács Zsófia az 51. helyen végzett a női triatlonosok szombati versenyében a londoni olimpián. Az aranyérmet célfotó alapján a svájci Nicola Spirig nyerte a svéd Lisa Nordén előtt. A címvédő, hazai közönség előtt szereplő Helen Jenkins végül ötödik lett.

Vanek Magit és Pocsai Balázs nyerte az olimpia távú ob-t

pen | 2012-06-11 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál Pocsai Balázs, a nőknél pedig Vanek Margit nyerte a triatlonosok olimpiai távú országos bajnokságát, a Triatlon Tour 2. állomását Balatonfüreden.

Triatlon: Csomor és Pocsai győzelme az Olimpiai távú OB-n

pen | 2011-06-15 | Nincs hozzászólás!

Az amatőr versenyzőknek köszönhetően részvételi csúcsot hozott az Olimpiai távú futam Balatonfüreden. A családi és a VIP váltókkal kezdődött a program, majd a nagy érdeklődéssel várt Elit OB-val folytatódott.

Triatlon: Haladó alapozó edzésterv 1-8. hét

Gyugyo | 2010-10-14 | 1 hozzászólás

Itt olvashatjátok a korábban bemutatott kezdő szintű edzésterv haladó verzióját. A tervet sprint vagy olimpiai távra készülőknek ajánlom.

3 hetes gyorstalpaló a Triatlon VB-re, haladóknak, olimpiai táv

Gyugyo | 2010-08-21 | Nincs hozzászólás!

Három hét és itt a Triatlon VB. Ha Te is indulsz az olimpiai távon, segíthet ez a három hetes "gyorstalpaló", hogy a lehető legjobb formában állhass oda a rajthoz. Jó edzést és jó versenyzést kívánok!

Triatlon: Király és Vanek lettek a bajnokok Balatonfüreden

pen | 2010-06-07 | 3 hozzászólás

A férfiaknál Király Kristóf, míg a nőknél Vanek Margit nyerte vasárnap a Triatlon Tour 3., balatonfüredi állomását, amely egyben a rövidtávú (olimpiai) távú országos bajnokság volt.