Már 53 931 329 km-t sportoltatok

Atlétika: Water Dix 20,02-t futott Luzernben

pen | 2011-07-22 | 1 hozzászólás

A 100 és 200 méteren is olimpiai bronzérmes Water Dix 20,02-es új versenycsúccsal nyerte meg tegnap este a Luzernben rendezett nemzetközi atlétikai versenyen a 200 méteres síkfutást.

Atlétika: Két második hely Luzernben

pen | 2009-07-16 | Nincs hozzászólás!

Az Európai Atlétikai Szövetség Premium kategóriájába tartozó Luzern-i verseny diszkoszvető számában Kővágó Zoltán 65,27 méteres dobással a győztes Gerd Kanter (67,42) mögött a második helyen végzett. Kazi Tamás kiváló helyezkedéssel ismét jól futott 800 méteren. A győztes brazil Pecanha Fabiano (1:46,01) mögött 1:46,17 perces idővel szintén a dobogó második fokára állhatott fel. A 110 gát "A" futámában Kiss Dániel 13,71-el a hatodik helyen futott be.