Már 53 868 786 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Atlétika - Kazi Tamás is teljesítette az EB-szintet

Bozót | 2016-05-31 | Nincs hozzászólás!

A gerelyhajító Rivasz-Tóth Norbert mellett a hétvégén a középtávfutó Kazi Tamás is teljesítette az Európa-bajnoki szerepléshez szükséges szintet.

Ingyenjegy tízezer kisiskolásnak a Gyulai István Memorialra

pen | 2012-05-25 | Nincs hozzászólás!

Tízezer kisiskolás ingyen kölyökjegyet kap az augusztus 20-án a másodszor sorra kerülő Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjra, amelyen köszöntik majd a londoni olimpia magyar hőseit is. A szervezők tájékoztatása szerint a kölyökjegyeket az iskolák igényelhetik a diákok és a kísérő testnevelők részére június 30-ig.

Idén is lesz Gyulai István emlékverseny a Puskás Ferenc Stadionban

pen | 2012-04-24 | Nincs hozzászólás!

Idén augusztus 20-án másodszor rendezik meg a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjat. A versenyre a szervezők a londoni olimpia után egy héttel sok friss ötkarikás érmest várnak majd.

Atlétika: Kazi Tamás olimpiai és világbajnoki "B" szintet futott

pen | 2011-08-15 | Nincs hozzászólás!

Kazi Tamás indulhat idén a tegui atlétikai-világbajnokságon, miután pénteken sikerült megfutnia a "B" szintet. (1:46.30)

Gyulai Memorial: Powell kétszer is 10 mp-en belül futott

pen | 2011-07-31 | Nincs hozzászólás!

Asafa Powell 9.86 mp-cel nyerte a férfi 100 méteres síkfutást szombaton a Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon - a jamaicai az első sprinter, aki Magyarországon 10 mp-en belül ért célba ezen a távon.

Atlétika VB: 3 magyar döntős, egy országos csúcs

pen | 2009-08-24 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap befejeződött a 12. IAAF Atlétikai Világbajnokság Berlinben. A 11 tagú magyar válogatottból a legjobb nyolc között ketten végeztek ( Pars Krisztián/ kalapács 4. és Kővágó Zoltán/ diszkosz 6. hely). Elődöntős helyen szerepelt három atlétánk ( Kiss Dániel/ 110 gát - Kazi Tamás/ 800 m és a döntőt futó Papp Krisztina/ 5000 m). A megszerzett 8 ponttal válogatottunk az elindult nemzetek első negyedében végzett. Kiss Dániel 110 gáton 13,34 mp-es országos csúcsot futott. További hétvégi eredmények..

Atlétika: Két második hely Luzernben

pen | 2009-07-16 | Nincs hozzászólás!

Az Európai Atlétikai Szövetség Premium kategóriájába tartozó Luzern-i verseny diszkoszvető számában Kővágó Zoltán 65,27 méteres dobással a győztes Gerd Kanter (67,42) mögött a második helyen végzett. Kazi Tamás kiváló helyezkedéssel ismét jól futott 800 méteren. A győztes brazil Pecanha Fabiano (1:46,01) mögött 1:46,17 perces idővel szintén a dobogó második fokára állhatott fel. A 110 gát "A" futámában Kiss Dániel 13,71-el a hatodik helyen futott be.

Atlétika: Bolt 9.8-on belül futott Osztravában

pen | 2009-06-17 | Nincs hozzászólás!

Usain Bolt 9.77-es idővel nyert Ostravában az IAAF Aranycipő Grand Prix versenyen 100 méteren. Pars Krisztián megnyerte a kalapácsvetést, Kazi Tamás és Baji Balázs egyéni csúcsot futott.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás