Már 53 655 860 km-t sportoltatok

Balaton Szupermaraton - első nap

Bozót | 2014-03-21 | Nincs hozzászólás!

A Balaton Szupermaraton első napján Siófokról és Fonyódra futott a mezőny, 48,2 km távot megtéve. Az első szakasz abszolút győztesei Tigyiné Görög Veronika és a címvédő Steib Péter.

Görög Veronika lehet a Keszthelyi Kilométerek egyik favoritja

pen | 2011-03-29 | 2 hozzászólás

Jó formában van Görög Veronika – az elmúlt héten a Keszthelyi Kilométerek Egyesület színeiben a nők között megnyerte a Balaton Szupermaratont. A 4RUN Félmaraton sorozat záró állomása a klubjáról elnevezett viadal lesz június 5-én, melynek maratoni rajtlistájára a 2010-es esztendő ultrafutója címet elnyert sportolónő a napokban iratkozott fel.

Vozár Attila és Görög Veronika - az év ultrafutói

pen | 2010-11-19 | 11 hozzászólás

A 2010 év ultrafutóinak az UMSZ elnöksége Görög Veronikát és Vozár Attilát választotta, míg életmű díjasoknak az UMSZ elnöksége id. Schirilla Györgyöt (posztumusz) és Vass Mártát javasolta.

Görög Veronika az Ultrabalatonról

pen | 2010-06-22 | 11 hozzászólás

A hétvégén immár negyedik alkalommal rendezték meg a 212 km-es Ultrabalaton futóversenyt, ahol az egyéni futók számára a verseny szintideje 32 óra volt. Az idei 100 kilométeres futás országos bajnoka, Görög Veronika 23:35:43-as idővel, hatalmas pályacsúccsal nyerte meg a női egyéni versenyt. Őt kértem meg, meséljen kicsit a versenyről.

Futás: Szabó Gábor és Görög Veronika győzött Keszthelyen a maratonon

pen | 2010-06-01 | 1 hozzászólás

Vasárnap 700 nevezővel, összesen mintegy másfél ezer résztvevővel rendezték meg a harmadik alkalommal kiírt Keszthelyi Kilométerek utcai futóversenyt. A férfiak maratoni számát ismét Szabó Gábor (02:36:18.611), a nőkét Görög Veronika (03:21:29.611) nyerte. A félmaraton Kálovics Anikó (01:21:44.597) és edzője, Zsódér Zsolt (01:12:42.577) győzött.

Ultrafutás: Hajduska és Görög lett a 100 km-es országos bajnok

pen | 2010-04-13 | 4 hozzászólás

Óriási küzdelem jellemezte a változatos és embert próbáló időjárási körülmények között lezajlott idei évi IV. Unix - Kaeser Kompressoren 100 km-es Országos Bajnokságot. Bitang erős szél, jégeső és napsütés. Mindenből kijutott a kiválóan felkészült ultrafutóknak.

Terepfutás: Vértes Terepmaraton eredmények

pen | 2010-03-30 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén, szinte ideális futóidőben rendezték meg a Vértesi Terepmaraton. A 140 futó mellett közel 250 teljesítménytúrázó is teljesítette a maratoni és félmaratoni távokat. A hosszútávon Hajduska Balázs és Görög Veronika győzött. A futó eredménylista már elérhető.