Már 53 658 277 km-t sportoltatok

Eltiltották a tavalyi OB győztesét, Lovassyé a bajnoki cím országúton

pen | 2012-01-19 | Nincs hozzászólás!

A 2011 júniusában, a horvátországi Varasdin városában megrendezett országúti országos bajnokságon az OB győztese, Cador Rida pozitív mintát produkált, eltiltást kapott és így 2011. év elit férfi kategóriájának országúti bajnoka Lovassy Krisztián lett.

A Betonexpresszes Cador Ridáé az idei KSI Kupa

pen | 2010-04-11 | Nincs hozzászólás!

Pilisszántó-Csobánka-Pilisvörösvár térségében rendezték az idei, sorrendben 33. KSI-Csepel Kupa Nemzetközi Kerékpárversenyt. A rajtvonalnál sorakozó 150 kerekest három kategóriában díjazták. A viadal az utánpótlás-korúak számára egyben felmérő volt az I. Szingapúri Ifjúsági Olimpiára. A felnőttek versenyét az idén ismét betonos csapatban tekerő Cador Rida nyerte.

Kerékpár: Kusztor tizedik a Szlovák Körversenyen

pen | 2009-09-07 | Nincs hozzászólás!

A svájci idegenlégiós, Kusztor Péter a Szlovák Körversenyen vett részt a héten csapattársával, Cador Ridával együtt, s végül a tízedik helyet sikerült megszereznie. Az UCI 2.2 kategóriájú viadalhoz képest szokatlanul erős mezőnyben Kusztor szokásához híven folyamatosan az élen tekert a szakaszokon, ám ezúttal nem jött össze a dobogó. Az időhátrányt az első napi hegyi befutón és az időfutamon szedte össze az Atlas Romers kerekese, aki világbajnoki felkészülésének újabb fontos állomásán van túl.

Kerékpár: Cador Rida nyerte az Időfutam Országos Bajnokságot

pen | 2009-06-26 | Nincs hozzászólás!

A Magyar Kerékpáros Szakági Szövetség és a Kerékpársport2000 alapítvány Felsőzsolca térségében, rendezte a kerékpáros időfutam országos bajnokságot. A 16,2 kilométer hosszú körpályán mintegy 170 induló versengett a bajnoki címért a különféle kategóriákban.

Kerékpár: Kusztor Péter UCI pontokat szerzett

pen | 2009-05-26 | Nincs hozzászólás!

A 2.2.-es kategóriájú Fleche du Sud körversenyen szerepelt Kusztor Péter és Cador Rida az Atlas-Römers csapat tagjaként. A magyar srácok derekasan dolgoztak, "Kuszti" az utolsó etapot remekül teljesítette és szép eredmény ért el összetettben is, mely újabb UCI pontokat jelent Magyarországnak.

Kerékpár: Kusztor 13. Hollandiában egy UCI 1.1-es versenyen

pen | 2009-04-14 | Nincs hozzászólás!

Kusztor Péter, svájci Atlas-Romer's Hausbäckerei csapat magyar versenyzője, a győztessel azonos idővel érkezett sorba az első csoportban, a 13. helyen a 205 km-es táv végén az UCI 1.1-es kategóriájú Albert Achterhes Profronde van Drenthe versenyen, Hollandiában. A csapat másik magyar kerekese, Cador Rida nem tudta befejezni a versenyt.