Már 53 659 025 km-t sportoltatok

Hegyikerékpár: Leipheimer nyerte a Leadville 100-at

pen | 2010-08-16 | Nincs hozzászólás!

20 országból majd 1400 versenyző állt rajthoz idén a Leadville Trail 100 hegyikerékpáros versenyen. A versenyt Levi Leipheimer (RadioShack) nyerte megdöntve csapattársa, Lance Armstrong pályacsúcsát.

Kerékpár: Leipheimer nyerte a Vuelta a Castilla y Leont

pen | 2009-03-28 | Nincs hozzászólás!

A verseny utolsó, Benavente és Valladolid közötti 152.5km-es etapján már egy percig sem forgott veszélyben Levi Leipheimer vezető helye.

Kerékpár: Levi Leipheimer harmadszor

pen | 2009-02-24 | Nincs hozzászólás!

Levi Leipheimer zsinórban harmadszor nyerte meg a legrangosabb tengerentúli versenyt, a Tour of Californiát. Az amerikai kerekes a Cyclingnews kerékpáros portálnak elmondta: a háromból az idei volt a legnehezebb.

Kerékpár: Leipheimer átvette a vezetést a Vueltán

pen | 2008-09-04 | Nincs hozzászólás!

Az Astana versenyzője, Levi Leipheimer nyerte a Vuelta első, 42km-es egyenkénti időfutamát. Az összetett győzelemre esélyes kerekesek közül Valverde és Contador szinte azonos időt hajtottak, de Sastre sem vesztett sok időt. Mai győzelmével Leipheimer az összetettben is átvette a vezetést.

Kerékpár: Valverde nyerte a Dauphiné Libérét

pen | 2008-06-16 | Nincs hozzászólás!

A kazah Dmitrij Fofonov szakaszgyőzelmével zárult az idei Dauphine Libere körverseny. Az összetett versenyt a spanyol Alejandro Valverde nyerte, Cadel Evans és Levi Leipheimer előtt.

Kerékpár: Dauphiné Libéré hírek

pen | 2008-06-10 | Nincs hozzászólás!

A Tour de France előversenye, a Dauphine Libere körverseny prológját az amerikai Levi Leipheimer nyerte, míg az első szakaszt a spanyol Alejandro Valverde. Összetettben a norvég Thor Hushovd vezet.