Már 53 864 910 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Atlétika: London után Sebrle golfozóként folytatja

pen | 2009-12-02 | Nincs hozzászólás!

A cseh tízpróbázó Roman Sebrle saját sportágában már elért mindent, amit lehetett. Olimpiai, világ- és Európa-bajnok, ő tartja a világcsúcsot és ő az egyetlen sportoló aki képes volt 9000 pont fölé kerülni tízpróbában. Sebrle Londonban még tízpróbázni fog, de Rióban már golfozni szeretne.

Atlétika: Bolt csúcs közelben, Varga Judit hatodik

pen | 2009-07-08 | Nincs hozzászólás!

A háromszoros olimpiai bajnok Usain Bolt mindössze 29 századdal maradt el világcsúcsától 200-on a Lausanne-ban rendezett Grand Prix-versenyen. Varga Judit hatodik lett 1500 méteren, hat másodperccel lemaradva a győztes etióp Gelete Burika mögött.

Úszás: 33 méteres fedett uszoda nyílt Szentendrén

pen | 2009-05-05 | 3 hozzászólás

A két,és fél milliárd forintos beruházással felépült V8 Uszoda és Szabadidőközpont, röviden a Vizes Nyolcas a hétvégén nyitotta meg kapuit. A Vizes Nyolcas első eseménye az iskolák közötti vízilabda torna döntője volt, amelynek játékvezetői tisztét Kemény Dénes, a háromszoros olimpiai bajnok magyar válogatott kapitánya látta el.

Úszás: Változhatnak az olimpiai versenyszámok Londonban

pen | 2009-02-10 | Nincs hozzászólás!

Rebecca Adlington, a kétszeres olimpiai bajnok aggódik, hogy nem védheti meg címét Londonban. A női és férfi versenyszámok egységesítését célzó FINA törekvéseknek eshet áldozatául ugyanis kedvenc száma, a női 800 méteres gyorsúszás a következő olimpián.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás