Mariann | 2008-01-01 09:11:37 | 3 hozzászólás

Eljött az év vége, sőt már az új év is, ilyenkor illene valamiféle összegzést firkantani. Hát lássuk csak mik is történtek az év során!

futással töltött idő: 159 óra 58 perc
átlagtempó: 5:48 p/km
legjobb hónap: 176,5 km-rel október
legrosszabb hónap: 108,4 km-rel január

bringa:772,4 km edzéscélból + mindenhová ezzel járok jó időben, de ezt nem mérem távolságra
úszás: 4,5 km (itt van mit javítani azt hiszem)
kick-box edzés: 156 óra
kondi edzés: 52 óra
spinning: 7 alkalom, azaz 7 óra (most kezdtem járni)

Idén lefutottam első félmaratonjaimat. Az elsőt edzésen a futófórumos Jeszinek köszönhetően május 1-jén valahogy 2 óra körüli idővel, majd versenyen életemben először hivatalosan a Niken, ahol 1:40:08 alatt értem célba.

A leghosszabb futott táv a 30 km volt a Pluson, amit 2 óra 38 alatt teljesítettem.

Hosszúból volt még egy túra, ami 55 km helyett 60 körül sikeredett az eltévedések miatt, meg ugye a Kinizsi 100, amit 50 km-nél feladtam. Egyben ez volt az évben az egyetlen feladott versenyem.

Sikerlült PB-t futni 5, 7, 21 és 30 km-en, illetve a K&H kecskeméti állomásán.

Legbüszkébb talán utóbbira vagyok, tekintve, hogy amatőrként hivatásosok között sikerült 2. helyet szereznem. Illetve nagyon büszke vagyok az Ablonra is, amit csapatban futottunk futófórumos cimborákkal és lettünk 3. helyezettek. Nem hittem volna, hogy nyulazni ennyire jó dolog és együtt, csapatban futni!
Ja, meg szintén jó kis verseny volt a Délibáb is, ahol a 16 kili 1 óra 14 alatt sikerült és Fussanyival végig nagyon jól elvoltunk!

idei szerzemények: az LJ-től vett Timex pulzusmérő óra, egy normális bringa az edzésekhez, a tesztelése kapott és remekül bevált Asics futócipő, a most karácsonykor Jézuskától kapott szél- és vízálló futódzseki, új futónaci és technikai ősszel, ja meg tavasszal is, csak akkor rövid kiadásban J

Jövőre a terveim: Kinizsi100 teljesítése, új PB félmarcsin és lefutni a maratont életemben először 3:30-3:40 között valahol. Talán még a 3:45 is elfogadható, a körülményektől is függ.
Meg persze UB csapatban!

Idén sok versenyen indultam, ez így lesz jövőre is, de megpróbálom tervszerűbben. A sok versenyen sok érmet is sikerült szerezni, meg persze barátokat, haverokat!

A környéken sok versenyt rendeznek, ezekre a közelség miatt szeretnék mindenképpen eljutni, no meg a pesti nagy versenyekre is.

Soha rosszabb évet, de akár mégjobbat! ;)