Már 54 024 473 km-t sportoltatok

az első

medenke | 2011-04-11 20:20:11 | 3 hozzászólás

Az első biztos mindenkinek emlékezetes, nekem is az marad.

Április 10-én megvolt az első félmaratonom. 14 hónap futómúlttal nekivágtam. Sokan lefutják hamarabb a távot, de én úgy érzem a 14 év cigi rámnyomta a bélyegét, főleg, az első hónapokban, amikor sok-sok év punnyadás után ébredt fel újra a szervezetem.

A cél klasszikus volt - 2 órán belül megfutni. Ehhez képes 1.50.29 lett, amivel roppant elégedett vagyok, bár a Garmin és lehet a HunRun-osok is 20.8 km-t mértek. Az idő szeles volt és elég hűvös is, a szél miatt még büszkébb vagyok az eredményre :) Annak is örülök, hogy végig tudtam gyorsítani, nem futottam el, a második köröm gyorsabb lett, mint az első. Az utolsó 2 km-re meg különösen büszke vagyok.

Első alkalommal volt megrendezve Kolozsváron, 265-ön indultunk a félmaratoni távon, egy ukrán csákó nyert 1.10.46-os idővel.

Őszre legalább 5 percet szeretnék gyorsulni a nike félmaratonra. Lehet még több is összejön... :)